Forum sojuszu Troja i jego akademii

Forum sojuszu Troja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-07-20 17:54:31

Abaddon85

Administrator

Punktów :   

DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Jako ze chyba wszyscy grajacy w naszym soju to "faceci" to moze sie jak prawdziwi maczo na swiecie pochwalimy swoimi bliznami, (szwami ile mielismy) i innymy powazniejszymi wypadkami i jak do nich doszlo:

mam nadzieje ze bedzie smiesznie( i nie zmyslajcie)

Szwy:
1. Broda 3 szwy... jako mlody chlopak zafascynowany rowerkiem przelecialem nad pewnym kanalem rower wpadl w kanal a ja broda po betonie
2. Kolano lewe 7 szwow... przez przypadek ukleklem na szyje od butelki..nie bolalo do momentu az lekaz zaczol czyscic rane pielne dwie blizny na kolanie
3.Prawa reka najmniejszy palec 7 szwow...pare miesiecy temu w Holandii(pracowalem w rzezni) w weekend postanowilem myc talerze w domu z chlopakami o 3 rano tyle ze piesciami (moge na swoje usprawiedliwienie dodac ze na 5 chlopa poszlo 7 krat piwa jak to na zachodzie bywa) i niezapomniane wspomnienia do dzisiaj jak piekna holenderka bez znieczulenia mnie szyla i jak milo mi sie z nia rozmawialo

Blozny bez szwow

7cm na prawej nodze jak kompiac sie w moim pieknym jeziorku nadepnolem na chyba jakas konerwe albo butelke po nocnym lowieniu naszych rybakow(duzo blood ale naszczescie nic powaznego..

Jako ze slucham ciezkiej muzyki jest taki "taniec" POGO poszedlem w pierwsze pogo i pamiatka zlamany nos wiek 16 lat nos do dzisiaj troche krzywy ale poznie sie odwdzieczylem paru ludzia polamalem zebra heheh a jeden mnie do sad chcial podac...

Zawsze bylem rozrabiaka pozniej moze napisze jak kolesia na lyso ogolilem ale to moze w innym topicu

Jak sobie reszte przypomne to dopisze

Zapraszam zawsze ciekawie popisac

Ostatnio edytowany przez Abaddon85 (2008-07-20 18:39:08)

Offline

 

#2 2008-07-20 18:18:52

slerda

Moderator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Sojusz główny

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

ja mam blizne po operacji na wodonercze jak miałem 1 rok chyba i to praktycznie tyle

Offline

 

#3 2008-07-20 18:45:53

Buczo

Administrator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Akademia

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Ładna kolekcja. Ja z ciekawych to mam szytą brodę, upadłem na schody jak byłem mały i bliznę na środku czoła w kształcie trójkąta , którą zarobiłem nadziewając się na kant ławki.

Offline

 

#4 2008-07-20 21:14:18

versathe

Akademia

Punktów :   

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Dobra to teraz czas na mnie
Teraz to będzie dopiero jazda
Na wstępie powiem, że jestem kibicem Lecha Poznań
I nie będę pisał co i jak

Na czole 3 szwy
Okolice łuku brwiowego 2 szwy + parenaście kawałków szkła w oku (mała sprzeczka w pubie)
Pod nosem 2 szwy
na brodzie 4 szwy

W innych miejscach ok 40

Szczęśliwe ze mnie "dziecko"

W naszym soju są przynajmniej 2 kobiety

Offline

 

#5 2008-07-20 21:35:26

Milena

Akademia

Punktów :   

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

teraz ja kciuk przy lewej dłoni 13 szwów na krajzedze, środkowy palec też przy lewej dłoni 5 szwów nożem w pracy lewa dłoń powyżej kciuka 4 szwy 0,5cm od prawego oka w góre 6 szwów nożem w pracy , łuk brwiowy i pół zęba z przodu i pęknięte 2 żebra po zadymie na zabawie u nas na wiosce to już wszystko narazie nie planuje (żona i córeczka)

Offline

 

#6 2008-07-20 22:23:07

slerda

Moderator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Sojusz główny

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Milena napisał:

teraz ja kciuk przy lewej dłoni 13 szwów na krajzedze, środkowy palec też przy lewej dłoni 5 szwów nożem w pracy lewa dłoń powyżej kciuka 4 szwy 0,5cm od prawego oka w góre 6 szwów nożem w pracy , łuk brwiowy i pół zęba z przodu i pęknięte 2 żebra po zadymie na zabawie u nas na wiosce to już wszystko narazie nie planuje (żona i córeczka)

ja tak sobie myśle co sie dzieje z tymi kobietami, a tu sobie przypomniałem że milena to mężczyzna.....yhy.... i wszystko jasne ;]

Offline

 

#7 2008-07-20 23:44:09

Abaddon85

Administrator

Punktów :   

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

slerda napisał:

Milena napisał:

teraz ja kciuk przy lewej dłoni 13 szwów na krajzedze, środkowy palec też przy lewej dłoni 5 szwów nożem w pracy lewa dłoń powyżej kciuka 4 szwy 0,5cm od prawego oka w góre 6 szwów nożem w pracy , łuk brwiowy i pół zęba z przodu i pęknięte 2 żebra po zadymie na zabawie u nas na wiosce to już wszystko narazie nie planuje (żona i córeczka)

ja tak sobie myśle co sie dzieje z tymi kobietami, a tu sobie przypomniałem że milena to mężczyzna.....yhy.... i wszystko jasne ;]

ja tez bylem w szoku ze milena to mezczyzna...(a sa u nas jakies kobiety??))

a dokladniej to jego coreczka...

Offline

 

#8 2008-07-21 00:03:47

Buczo

Administrator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Akademia

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Co do kobiet to hmm... Na pewno jest ta koleżanka/znajoma versathe, która zastąpiła Solarina i wydaje mi się, że był ktoś jeszcze ale pewny nie jestem. Zresztą jutro i tak już jej nie będzie pewnie. Bo byśmy o niej wiedzieli gdyby zarejestrowała się na forum.

Co do dnia jutrzejszego to nie bądźcie zszokowani gdy wyleci prawie połowa sojuszu

Offline

 

#9 2008-07-21 00:55:09

Abaddon85

Administrator

Punktów :   

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

no to moze byc ciekawie...w koncu

Offline

 

#10 2008-07-21 10:09:25

slerda

Moderator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Sojusz główny

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

trzeba ich nauczyć dyscypliny XD

Offline

 

#11 2008-07-21 10:31:45

versathe

Akademia

Punktów :   

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

Druga kobieta to Alien

Offline

 

#12 2008-07-21 10:39:18

slerda

Moderator

Punktów :   
Sojusz główny / Akademia: Sojusz główny

Re: DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH z zycia wziete

dobrze wiedzieć, ale pewnie jakaś kosmitka xP

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldoberman szczeniaki